רילוקיישן לקנדה הייטק

Posted Posted by admin in עבודה בחו"ל     Comments סגור לתגובות על רילוקיישן לקנדה הייטק
מאי
11

חברות הייטק רבות מאפשרות לעובדיהם לעשות רילוקיישן למדינות אחרות ולעבוד בסניפים אחרים של החברה. אחת המדינות החמות שהרילוקיישן אליה הוא אופציה אטרקטיבית עבור עובדי הייטק ומשפחותיהם, היא קנדה. ישראלים רבים עברו לקנדה ובנו לעצמם חיי משפחה וקריירה משגשגת במקום החדש. לפניכם כמה יתרונות של המעבר לקנדה והבחירה בקנדה כיעד לרילוקיישן, וכמובן כמה עצות למעבר מוצלח והשלבים שיש לבצע לפני הרילוקיישן.

למה כדאי לעשות רילוקיישן לקנדה?

  • איכות חיים – הסיבה המרכזית שבגינה אנשים רבים נמשכים לקנדה ורוצים להקים שם את הבית החדש שלהם היא בגלל איכות החיים הגבוהה שבמדינה. בקנדה יש איכות חיים מן הגבוהות בעולם וללא כל ספק גבוהה יותר מאשר בארץ. צעירים רבים שלא עומדים בלחץ הכלכלי של ישראל, מצליחים להתפרנס בכבוד ולחיות ברמה גבוהה יותר בקנדה.
  • תרבות – קנדה היא מדינה תרבותית עם הרבה מאוד מהגרים מכל קצוות העולם. בקנדה ניתן למצוא תרבויות רבות ומגוונות, מהגרים מארצות שונות, ולקבל יחס חם ממדינה שיודעת לקבל מהגרים ואת המנהגים השונים שלהם.
  • טבע – הנופים של קנדה הם מראה מדהים שלא נראה כמותו בשום מקום אחר בעולם. יערות, הרים, נהרות ואגמים רבים הם חלק בלתי נפרד מהנופים שמציעה המדינה לאזרחיה ולתיירים הרבים שמבקרים בה.
  • הזדמנויות עסקיות – מלבד הפן האישי והחוויתי של קנדה, תגלו כי בארץ זו יש הזדמנויות עסקיות רבות ומגוונות. משרות הייטק חמות בערים הגדולות של קנדה, עסקים רבים ומפותחים, דרישה לאנשים משכילים בכל קשת התחומים המקצועיים, ובמיוחד דגש על עובדי מחשבים והייטק.

רילוקיישן – מה צריך להכין לקראת הרילוקיישן

  • דרכונים – לפני שמתחילים את תהליך הרילוקיישן, צריך לבדוק שיש ברשותכם דרכונים תקינים ובתוקף. אם לא, עליכם לגשת למשרד הפנים ולחדש את הדרכונים לקראת הנסיעה. ההליך לוקח כמה ימים ולכן כדאי לטפל בזה מבעוד מועד.
  • ביטוח לאומי – כל מי שעושה רילוקיישן, חייב לדווח על כך לרשויות המקומיות ולביטוח הלאומי. מומלץ להתייעץ עם הנציגים בביטוח הלאומי על מנת שיסבירו אילו השלכות יש לירידה מהארץ מבחינת הביטוח הלאומי ומה צריך לעשות על מנת לבצע את התהליך בצורה מסודרת וחוקית.
  • ביטול מנויים – לפני שאתם עולים על המטוס חשוב לסגור את כל הקצוות שהשארתם בארץ. בדקו האם לא שכחתם מנוי כלשהו כמו: מנוי לחדר כושר, מנוי לאופניים, מנוי לעיתון או ירחון חודשי, תשלומים עתידיים או כל דבר שחשוב לבטל לפני הנסיעה.
  • חשבון בנק – אם אתם עוברים לקנדה, יש באפשרותכם להשאיר חשבון בנק פעיל בארץ או לפתוח חשבון בנק חדש בקנדה. כדאי לבדוק את כל האפשרויות שעומדות לפניכם מול הנציג בבנק ולברר מול בנקים קנדיים מהם התנאים לפתיחת חשבון בנק בקנדה.
  • ביטוח – לפני שעולים על מטוס, כדאי לעשות גם ביטוח בריאות לכל מקרה שהוא. חשוב שאתם ומשפחתכם תהיו מבוטחים בזמן המעבר עצמו, עד שתמצאו סידור חדש לביטוח בריאות בקנדה.

Comments are closed.

חדש ברילוקיישן: