עבודות זמניות בחו"ל

Posted Posted by admin in עבודה בחו"ל     Comments סגור לתגובות על עבודות זמניות בחו"ל
ספט
10

עבודה בחו"ל היא הדרך הטובה ביותר לחוות את התרבות הזרה מבפנים. המטייל ההרפתקן שמבלה כמה חודשים בחוות בקר בקווינסלנד יספר סיפור אחר על אוסטרליה מזה שיספר מי שמצא עבודה כברמן בפאב בסידני. עם זאת, לשניהם זו הזדמנות לא רק להרוויח כסף במדינה זרה, אלא גם לחוות את התרוממות הרוח שמלווה עשייה חדשה ובלתי מוכרת לחלוטין בארץ זרה.

לכל מי שמחפש קצת הרפתקאות והוא בעל אומץ לחקור פינות נידחות ביותר של כדור הארץ, יש פוטנציאל לעשות זאת בתקציב קטן מאוד. אמנם, אפשר להירשם לסוכנות תעסוקה בינלאומית ולהמתין עד שיצרפו אתכם לעבודה זוהרת כדוגמני צילום מתחת למים באיים הקריביים, או כמדריכי סקי בניו זילנד, אבל החיים הם לא כאלה, וגם עבודה זמנית בחו"ל לא ממש מוגשת לרובנו על מגש של כסף.

אם גם אתם מתלהבים מהאפשרות להרוויח קצת כסף בזמן שאתם מתגוררים בחו"ל, תוכלו לנסות להתקבל לעבודה בחו"ל באמצעות חברות שמפרסמות באתרי דרושים באינטרנט.

ניתן לחלק עבודות בחו"ל במידה רבה לשתי קטגוריות: עבודות מקצועיות שדורשות מיומנות רבה, ניסיון רב או הכשרה, ועבודות שאינן דורשות כל ניסיון וכישורים. העבודות היותר מקצועיות נוטות להעסיק באופן בלעדי את האנשים כבר בארץ המוצא שלהם, ובדרך כלל מוצעות להם משכורות גבוהות מאוד ואולי גם דיור, רכב וכיוצא באלה הטבות.

אבל, עבודה זמנית בחו"ל לעיתים קרובות מתממשת כשכבר נמצאים בחו"ל ומחפשים תעסוקה כלשהי. לדוגמה, הוראת אנגלית היא אחת העבודות הנפוצות ביותר בחו"ל. גם אם אין לכם ניסיון והכשרה רשמיים, כאשר אתם מטיילים מסביב לעולם, תוכלו לפעמים למצוא משרה זמינה כמורה לאנגלית.

גם חילופי סטודנטים שמארגנות חברות שונות יכולות לספק עבודה זמנית בחו"ל: בבריטניה, אירלנד, צרפת, גרמניה, אוסטריה, אוסטרליה, ניו זילנד, דרום אפריקה, ברזיל ויפן. אפשר גם למצוא עבודה זמנית בחו"ל במסגרת של מחנות קיץ, חפירות ארכיאולוגיות, עבודה במשקים בנורבגיה או בכפרים בנפאל ועוד.

תוכלו למצוא גם עבודה זמנית במסגרת עבודות עונתיות בתחום התיירות והחקלאות. מפעילי מחנאות, מלונאים ומנהלי קייטרינג באירופה ובדרום אפריקה תלויים מאוד בכוח עבודה זמני. אם יש לכם מעט ניסיון וידע בשפה שנייה, תוכלו לנסות להתקבל לעבודה על ידי יצירת קשר בדואר אלקטרוני או בטלפון עם מלונות ואתרי קמפינג.

Comments are closed.

חדש ברילוקיישן: