על עבודה בטיולים

Posted Posted by admin in עבודה בחו"ל     Comments סגור לתגובות על על עבודה בטיולים
ינו
29

אם אתם אוהבים לטייל אולי תשקלו לעבוד בתחום. עבודה בטיולים יכולה להיות מאוד מהנה, מעשירה ומספקת. הנה כמה עבודות חוויתיות בטיולים שאולי תשקלו לנסות:
מאבטח טיולים – אם סיימת שירות צבאי, עבודה כמאבטח טיולים יכולה מאוד לעניין אותך. מאבטח טיולים צריך תעודת רובאי בתוקף וקורס מע"רים שעורך יומיים.
אופי העבודה רגוע מאוד, ממש כמו לצאת בכל יום לטיול שנתי. התשלום ליום כמאבטח טיולים נע בין 200-250 שקלים, ועל הדרך המאבטח זוכה לטיול מודרך בטבע.
מדריך טיולים – כדי לעבוד כמדריך טיולים צריך להיות אוהב טבע אמיתי. התפקיד דורש הכרת המסלול, ההסטוריה, הצמחיה… ובנוסף יכולת לכבוש את לב המטיילים. אם לפעמים החומר היבש על המסלול בטבע יכול לשעמם, מדריך טיולים טוב צריך לדעת כיצד להצחיק עם בדיחה או לעניין את המטיילים עם סיפור שקשור לטבע.

מדריך תיירים – מדריך תיירים הוא מדריך טיולים מסוג קצת אחר. כאן חשוב להתאים את המדריך לסוג התיירים, וכמובן להתאים את שפת ההדרכה. מדריך התיירים צריך להיות בעל קשרים רבים בעיר, להכיר בתי מלון טובים, להיות בקשר עם שירותי הסעות, ולהכווין את התיירים למסעדות, הבארים, ומקומות הבילוי השווים של האזור. מעבר לכך חשובים מאוד יחסי האנוש שלו והכריזמה שינעימו את זמנם של התיירים ויקלו עליהם במהלך הטיולים.

כותבת תוכן לטיולים – מדריכי טיולים ומדריכי תיירים בעיקר, אינם כותבים את התוכן בעצמם וכמובן רובם אינם יודעים אותו מראש כידע כללי. לשם כך יושבים מאחורי הקלעים כותבי ההדרכות אשר בונים את מסלולי הסיורים, אוספים תוכן, מתרגמים, ועורכים את כל המידע שקשור להדרכת הטיול.

נהג טיולים – נהג טיולים הוא נהג אוטובוס טיולים, אשר נוהג למרחקים ארוכים ומסיע קבוצות לטיולים ברחבי הארץ. נהגי טיולים בדרך כלל מבלים יום שלם באוטובוס ותפקידם להמתין למטיילים בתחנות העצירה ולהסיע אותם ממסלול למסלול בבטחה.

עבודות בטיולים יכולות להיות עבודות דינאמיות, מול אנשים, ויכולות להיות מול המחשב והספרים. עבודה בטיולים יכולה לדרוש כריזמה, יחסי אנוש, ידע בשפות, יכולת כתיבה, אירגון, הפקה; בסביבה עירונית או בסביבה טבעית. ישנם עוד תפקידים מעניינים רבים בתחום הטיולים שניתן להשיג בהם עבודה. אז פעם הבאה שאתם רואים בעיתון מודעת דרושים עובדים בתחום הטיולים, עצרו שנייה ותקראו, אולי תמצאו את משרתם חלומותיכם.

Comments are closed.

חדש ברילוקיישן: